Київ, вул. Голосіївська, 7, оф. 140

Київ, вул. Голосіївська, 7, оф. 140

+38 (067) 402 25 16

moc.puorgzetnys%40kiv

ЖК "Гостомель Residence"

Illustration

Опис замовника та його запиту

Адреса об'єкта: вул. Богдана Хмельницького, 1 з, смт. Гостомель
Термін виконання: ● облаштування внутрішньо-майданчикових мереж першого будинку - 1,5 місяця● другого будинку - 1,5 місяця ● обладнання зовнішнього водопроводу - 2 місяці Обсяг робіт: 7 000 м.пог
Замовник: ТОВ "Гостомель Резиденс"
Команда: 5 працівників, 1 виконроб, 1 керівник проєктів
«Гостомель Residence» - житловий комплекс, розташований в смт. Гостомель, Київської області, на вул. Богдана Хмельницького поруч з Бучанським міським парком.
На старті будівництва першого будинку замовнику потрібно було провести комплекс робіт з прокладання зовнішніх та внутрішньо-майданчикових мереж.
Він шукав підрядника, який має власні ресурси для виконання наступного обсягу робіт: ● облаштування господарсько-питного та протипожежного водопроводів із приєднанням їх до системи селищних інженерних мереж● обладнання дощової каналізації● облаштування господарсько-побутової каналізації

Особливості клієнтського запиту і території об'єкта

  • Для прокладання зовнішніх мереж на цьому об'єкті знадобилося отримати дозвільні документи та узгодити хід робіт з ключовими інстанціями смт. Гостомель.

  • Для облаштування внутрішньо-майданчикових комунікацій потрібно було провести будівельні роботи та зробити горизонтальне буріння під асфальтом. 

Які рішення були запропоновані для реалізації проєкту

Прокладання зовнішніх мереж
СИНТЕЗ ВІК взяла на себе відповідальність за отримання ордерів та протоколів ведення робіт. Перед тим, як розпочати прокладання зовнішніх мереж представники компанії зверталися до місцевих інстанцій (газ, водоканал, РЕС), щоб узгодити шляхи прокладання мереж на території Гостомеля.
Прокладання господарсько-питного водопроводу
Для облаштування водопроводу, команда СИНТЕЗ ВІК проклала зовнішні системи трубопроводів і їх складових довжиною 2,5 км з підключенням до двох колекторів. 
Водопровід обладнали закритим методом, щоб мінімізувати пошкодження дорожнього покриття. Для цього під шаром асфальту зробили горизонтальне буріння та прокладали труби. 

Illustration
Illustration

Прокладання господарсько-побутової каналізації
Точка підключення до систем господарсько-побутової каналізації розташована на ділянці будівництва, а для зливової каналізації необхідно було обладнати систему очисних споруд. Для цього використовували одночасно дві схеми – безнапірну і напірну з каналізаційно-насосною станцією.ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП РОБІТ
Під час проведення робіт представники СИНТЕЗ ВІК узгоджували дії команди з власниками будинків, які розташовані на шляху прокладання зовнішніх мереж. 
Таким чином вдалося мінімізувати рівень дискомфорту місцевих жителів. Після завершення робіт благоустрій прибудинкових ділянок було відновлено власними зусиллями команди. 

Які матеріали та обладнання використані для реалізації проєкту


ПЕ труби

Прокладання трубопроводів із ПЕ труб d 110 мм - d 200 мм для укладання водопроводу

ПВХ труби

 ПВХ труби діаметром 110 до 400 мм для укладання каналізації К1, К2, К3

Насосне обладнання

Для станції пожежогасіння та КНС використане професійне обладнання Wilo

Запірна арматура

По всій території об'єкта використана арматура Blucast

Illustration

Які вигоди отримав замовник від співпраці з СИНТЕЗ ВІК

    Обсяг робіт завершено в обумовлені строки і підрядник з благоустрою вчасно розпочав облаштування території 
    Комплекс послуг з облаштування внутрішньо-майданчикових та зовнішних мереж реалізовано “під ключ"
    КГнучкість команди до потреб замовника: СИНТЕЗ ВІК відповідала за реалізацію додаткових видів робіт, тому замовнику не довелося шукати інших підрядників 
    Гарантія 10 років на виконані роботи

Є проєкт на прорахунок?

Залишайте контактний номер і наш менеджер зателефонує Вам протягом 1 години

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Дякуємо!

Незабаром Вам зателефонує наш менеджер

Can't send form.

Please try again later.